Archív oznamov 2020 - 2. časť - Obec Červenica pri Sabinove

Červenica
pri Sabinove
oficiálne stránky obce
Prejsť na obsah

Archív oznamov 2020 - 2. časť

Mobilné odberné miesto na testovanie COVID-19 - Sabinov
V meste Sabinov bolo zriadené mobilné odberné miesto na antigénové testy. Bude slúžiť všetkým občanom mesta ako aj obyvateľom okolitých obcí, ktorí sa budú chcieť dať pretestovať a zistiť tak svoj aktuálny zdravotný stav v súvislosti s ochorením COVID-19. Táto odberná jednotka je zriadená pri Poliklinike v Sabinove na ulici SNP 1. Služba bude občanom k dispozícii bezplatne v pracovných dňoch, teda od pondelka do piatka od 7:00 do 12:00 a od 12:30 do 15:30. Kliknutím na logo COVID-19 sa zobrazí minigaléria odberného miesta.
Na tomto mieste nájdete oznamy, ktoré ešte môžu byť aktuálne, ale z dôvodu prehľadnosti už pre ne nie je miesto na úvodnej stránke
Zvoz nefunkčných elektrospotrebičov a elektroodpadu 8. decembra 2020
Spoločnosť H+EKO, spol. s r.o. uskutoční 8. decembra (v utorok) v čase o 8:00 zvoz nefunkčných elektrospotrebičov a elektroodpadu. Viac informácií získate kliknutím na logo spoločnosti.
Informácia o voľnom pracovnom mieste pedagogického zamestnanca
V zmysle §84 zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov zverejňujeme informáciu o voľnom pracovnom mieste pedagogického zamestnanca. Kliknutím na obecný erb sa zobrazí úplné znenie výberového konania.
13.01.2021
Posledná aktualizácia obsahu:
WEB dizajn:   it-pocitace.pro
Na stránkach prebieha upgrade obsahu a štruktúry podľa výnosu Ministerstva financií SR o štandardoch pre informačné systémy verejnej správy
Návrat na obsah